TEAMVIEWER

/TEAMVIEWER
TEAMVIEWER 2018-10-11T08:40:50+00:00

TeamViewer se zaměřuje na cloudové technologie umožňující celosvětovou on-line podporu a spolupráci v reálném čase. Vzdálená podpora, vzdálený přístup a on-line spolupráce pomáhají lidem zlepšit integraci technologií do každodenního života. 90 % společností z Fortune 500 spoléhá na TeamViewer jako způsob spojení kolektivů napříč platformami a všemi zařízeními. Od největších podniků, až po jednotlivce.

Vysoká bezpečnost
TeamViewer využívá výměnu veřejného/privátního klíče RSA 2048, šifrování relace end-to-end AES (256 bitů), náhodná hesla pro jednorázový přístup, volitelné dvojúrovňové ověřování a řízení přístupu pomocí ověřených zařízení i seznamy povolených a zakázaných zařízení.

Multiplatformní
Připojení mezi platformami PC a PC, mobilní zařízení a PC, PC a mobilní zařízení, a dokonce i mezi dvěma mobilními zařízeními, které podporuje Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, iOS, Android, Univerzální platformu Windows a BlackBerry.

Žádné nastavování
TeamViewer spusťte a ihned používejte. TeamViewer funguje dokonce i za firewally a automaticky rozpozná jakoukoli konfiguraci proxy.

Zdarma pro vyzkoušení a soukromé použití
Vyzkoušejte si zdarma TeamViewer bez toho, abyste poskytovali jakékoli soukromé údaje. Také pro domácí použití je tento software zdarma.